Přátelé a kamarádi,

sice je za námi již první prázdninový den, ale my se ještě vrátíme o týden zpět.

Na kurtech TK Roudnice nad Labem se v neděli 23.6.2024 konala poslední akce naší tenisové školy ve školním roce 2023/2024 – tenisový turnaj dětí spojený se závěrečným rozloučením a posezením.

Na turnaj se přihlásilo celkem 26 dětí, které soutěžily ve 4 kategoriích. Pro valnou většinu dětí se jednalo o první turnaj a tak nebyl ani tak důležitý výsledek, jako skutečnost, že naši svěřenci poznali atmosféru tenisových zápasů.

Všechny děti podaly skvělé výkony a bojovaly o každý balónek. Mimo kurt pak poznávaly nové kamarády a kamarádky a společně fandily.

Celé program byl zakončen vyhlášením a společným posezením.

Děkujeme všem dětem, rodičům a kamarádům za skvělou účast nejen na této akci, ale i po celý školní rok. Děkujeme všem našim přátelům a sponzorům, bez kterých bychom nemohli budovat to, v co věříme.
Celý tým Podřipské tenisové školy přeje všem krásné a pohodové prázdniny!